В 1905 році в Дрозднях вчив деяких дітей відставний солдат – Новосад Василь по прізвиську Пацаків. Зі спогадів Андросюк Федори школу відкрили в 1909 році. З часом в школі було 5 класів і 4 вчителі. Школа була церковно-приходська на утриманні церкви і громади. Директор школи був піп Волкович. Навчання і спілкування в школі проводилося на російській мові. Карали того, хто заговорив на перерві українською мовою. Був у школі предмет, який називали дурник…
- Велику увагу приділяли релігії. На уроках Закону Божого вчили молитви і історію церкви, закони Старого і Нового Заповіту, псалтир. Вчили з книжок написаних слов’янською мовою.
- Сиділи на довгих дерев’яних лавках, за довгими столами збитих з дощок. Писали на грифельних дошках, які мали розмір зошита. Вони були виготовлені з графіту і на них писали з двох сторін графітовими стержнями. Написане можна було стерти і знову писати. Зошитів не купляли, бо вони були дорогі. Будинок для школи купили в єврея. Він був побудований в 1870 році. Його купила сільська громада і церква.
- В 20 роках директором школи був Комоса, його згадують як хорошого господаря, він хотів збудувати в селі муровану школу, але громада відмовилася допомогти. Тоді держава побудувала школу на Діброві.
Не можна забути перших вчителів в післявоєнний час – це Журба Ганна, Матвіюк Марія, які після трьохмісячної підготовки стали вчителями.
Багато праці вклав в школу Ростун Василь Савелійович.
В 1990 році на околиці села виросла двоповерхова неповна середня школа на 108 учнів і 1 вересня радо відкрила двері 75-ти школярам. 15 першокласників шестирічок і семирічок вперше переступили поріг рідної, уже нової, школи.
14 педагогів на чолі з директором Головачовою Валентиною Євгенівною радо зустріли своїх вихованців у школі.
В1993 році школа з неповної середньої перейменована у середню.
Директори Школи:
- Головачова Валентина Євгеніївна;
- Єгорова Віра Григорівна;
- Лисюк Сергій Васильович.
З 2020 року наш заклад освіти має назву:
ЗЗСО І-ІІІ ст. "Дрозднівський ліцей".